The Slug Club
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Nagle jakaś ksiązka spadła na ziemię z regału, a echo rozniosło się po całym pomieszczeniu. Zamarłeś. Zacząłeś nasłuchiwać czujnie, z sercem w gardle. Czekałeś na odgłos czyiś kroków, na szelest oddechu.. lecz nie usłyszałeś nic i wtedy zobaczyłeś napis:
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Szkoła - Anegdotki

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Deatis
The Slug Club's Goddess
Deatis


Liczba postów : 233
Join date : 20/04/2008
Age : 31
Skąd : z Artane

Hogwart student
Hogwart's home: Slytherin
Magick lvl Magick lvl:
Szkoła - Anegdotki Left_bar_bleue550/1000Szkoła - Anegdotki Empty_bar_bleue  (550/1000)

Szkoła - Anegdotki Empty
PisanieTemat: Szkoła - Anegdotki   Szkoła - Anegdotki EmptySro Wrz 17, 2008 7:36 pm

A więc nastał czas trosk, wrednych mugolskich nauczycieli, siedzenia w ławkach itp. Ale nie zapominajmy tak łaskawie o forum xD Tutaj macie miejsca na jakieś anegdoty z szkoły, czyli co nas tam trzyma przy życiu Smile Np. U mnie dzisiaj historyk by się zabił bo chodząc w jednym rytmie (prawa do przodu, lewa do tyłu, prawa do przodu, lewa do tyłu i dociągamy) spadł z katedry (wysokości około 10 cm) wprost na pierwsza ławkę i jej skromnych użytkowników (mnie i takiego jednego kolegę – imię nieznane xD). Jak widać przeżyliśmy, ale nasz pan profesor przestał łazić na katedrze a kazał sobie utorować „autostradę” między ławkami… Do końca życia będę mieć koszmary -.-
Powrót do góry Go down
http://www.lodowata-wisienka.wjo.pl/
Lady Carmen
The Slug Club's Goddess
Lady Carmen


Liczba postów : 140
Join date : 22/04/2008
Age : 39
Skąd : Costa Brava

Hogwart student
Hogwart's home: Gryffindor
Magick lvl Magick lvl:
Szkoła - Anegdotki Left_bar_bleue100/100Szkoła - Anegdotki Empty_bar_bleue  (100/100)

Szkoła - Anegdotki Empty
PisanieTemat: Re: Szkoła - Anegdotki   Szkoła - Anegdotki EmptyWto Lis 04, 2008 10:39 pm

Dziś mół kolega składał rzutnik z nauczycielką (baaardzo długo xD). Kiedy udało im się 'chować' ekran kolega zaczął to wsyztsko przesuwać do okna. Cały czas patrzył się pod nogi by się nie wywalił. Ja siedziałm od okna i z mojej perpektywy wyglądało to tak jkaby miał zamiar wybić okno Laughing Laughing niestety w porą krzyknelismy 'okno' xD
Powrót do góry Go down
http://ladycarmen.blog4u.pl
 
Szkoła - Anegdotki
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Slug Club :: Freestyle-
Skocz do: