The Slug Club
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Nagle jakaś ksiązka spadła na ziemię z regału, a echo rozniosło się po całym pomieszczeniu. Zamarłeś. Zacząłeś nasłuchiwać czujnie, z sercem w gardle. Czekałeś na odgłos czyiś kroków, na szelest oddechu.. lecz nie usłyszałeś nic i wtedy zobaczyłeś napis:
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 BearShare - do ściągnięcia

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Deatis
The Slug Club's Goddess
Deatis


Liczba postów : 233
Join date : 20/04/2008
Age : 31
Skąd : z Artane

Hogwart student
Hogwart's home: Slytherin
Magick lvl Magick lvl:
BearShare - do ściągnięcia Left_bar_bleue550/1000BearShare - do ściągnięcia Empty_bar_bleue  (550/1000)

BearShare - do ściągnięcia Empty
PisanieTemat: BearShare - do ściągnięcia   BearShare - do ściągnięcia EmptyPon Gru 29, 2008 6:14 pm

BearShare - Popularny oraz darmowy program typu P2P działający w sieci Gnutella. Aplikacja pozwala na swobodną wymianę wszelkiego rodzaju plików poprzez internet. Aplikacja posiada w sobie wbudowane narzędzie do szybszego pozyskiwania plików. Główne funkcje aplikacji to: pozyskiwanie plików z wielu źródeł, zaawansowane wyszukiwanie, automatyczne wznawianie zerwanych połączeń, wbudowany chat, podgląd udostępnianych plików przez poszczególnych użytkowników, blokada przed wirusami oraz przyjazny interfejs. Pozwala na współdzielenie i wyszukiwanie każdego typu plików, takich jak .mp3, .avi, .jpg, .mpg, itp. Aplikacja posiada wbudowany mechanizm przyspieszający proces pozyskiwania pliku. Do ściągnięcia stąd Smile


Powrót do góry Go down
http://www.lodowata-wisienka.wjo.pl/
Lady Carmen
The Slug Club's Goddess
Lady Carmen


Liczba postów : 140
Join date : 22/04/2008
Age : 39
Skąd : Costa Brava

Hogwart student
Hogwart's home: Gryffindor
Magick lvl Magick lvl:
BearShare - do ściągnięcia Left_bar_bleue100/100BearShare - do ściągnięcia Empty_bar_bleue  (100/100)

BearShare - do ściągnięcia Empty
PisanieTemat: Re: BearShare - do ściągnięcia   BearShare - do ściągnięcia EmptyPią Sty 02, 2009 3:37 pm

ja to się go boję. A pamiętacie LoginStep? Very Happy Bo rzyjdzie kara pp
Powrót do góry Go down
http://ladycarmen.blog4u.pl
Deatis
The Slug Club's Goddess
Deatis


Liczba postów : 233
Join date : 20/04/2008
Age : 31
Skąd : z Artane

Hogwart student
Hogwart's home: Slytherin
Magick lvl Magick lvl:
BearShare - do ściągnięcia Left_bar_bleue550/1000BearShare - do ściągnięcia Empty_bar_bleue  (550/1000)

BearShare - do ściągnięcia Empty
PisanieTemat: Re: BearShare - do ściągnięcia   BearShare - do ściągnięcia EmptyPon Sty 05, 2009 8:12 pm

Ja juz mam w nosie kary xD Jak mam tego legalnie suchac?
Powrót do góry Go down
http://www.lodowata-wisienka.wjo.pl/
Sponsored content





BearShare - do ściągnięcia Empty
PisanieTemat: Re: BearShare - do ściągnięcia   BearShare - do ściągnięcia Empty

Powrót do góry Go down
 
BearShare - do ściągnięcia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Slug Club :: BearShare-
Skocz do: