The Slug Club
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Nagle jakaś ksiązka spadła na ziemię z regału, a echo rozniosło się po całym pomieszczeniu. Zamarłeś. Zacząłeś nasłuchiwać czujnie, z sercem w gardle. Czekałeś na odgłos czyiś kroków, na szelest oddechu.. lecz nie usłyszałeś nic i wtedy zobaczyłeś napis:
 
IndeksIndeks  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Regulamin Klubu

Go down 
+3
Fleur
CherryLady
Lady Carmen
7 posters
AutorWiadomość
Lady Carmen
The Slug Club's Goddess
Lady Carmen


Liczba postów : 140
Join date : 22/04/2008
Age : 39
Skąd : Costa Brava

Hogwart student
Hogwart's home: Gryffindor
Magick lvl Magick lvl:
Regulamin Klubu Left_bar_bleue100/100Regulamin Klubu Empty_bar_bleue  (100/100)

Regulamin Klubu Empty
PisanieTemat: Regulamin Klubu   Regulamin Klubu EmptySob Maj 24, 2008 5:54 pm

Regulamin!


1. Administratorami forum są: Deatis, Lady Cortez i Fleur.
2. Osoba chcąca zapisać się do klubu musi do końca (!) przeczytać regulamin. Dobrze radzę, DO KOŃCA!
3. Osoba zalogowana na forum, która nie złoży podania w ciągu 7 dni, zostanie usunięta.
4. Osoba chcąca zapisać się do klubu musi posiadać blog.
5. Blogi mogą mieć różnorodną tematykę. Każdy brany jest pod uwagę (wyjątkiem są blogi, o treści erotycznej).
6. Zanim złożysz podanie, napisz w tym temacie post o treści: AKCEPTUJĘ REGULAMIN.
7. Podanie składane jest w kategorii: REKRUTACJA w tematach. W przypadku problemów proszę pytać administratorki.
8. Podanie rozpatrywane jest w ciągu 5 dni, przez boginie.
9. Decyzja o przyjęciu do Klubu jest podejmowana większością głosów bogiń.
10. Klubowicz ma prawo zakładać nowe tematy.
11. W przypadku założenia nowego tematu, należy wcześniej zastanowić się czy taki temat już nie istnieje.
12. Klubowicz ma prawo do wyznawania własnych poglądów.
13. Klubowicz ma obowiązek uszanowania stanowiska innych. Może się z nim nie zgadzać, ale nie narzuca sposobu myślenia innym.
14. Każda osoba zapisana do Klubu ma obowiązek wysławiania się w kulturalny sposób i poprawną polszczyzną. Jeśli ktoś jest dysortografikiem, prosimy przynajmniej o starania.
15. Zmieniłyśmy zdanie. Na znak przeczytania regulaminu napisz: Deatis de Didero na prezydenta!
16. Członek klubu ma obowiązek być na wszystkich zebraniach. W przypadku nieobecności osoba dostanie upomnienie.
17. Osoba, która wie, że nie może być akurat w tym dniu na zebraniu. Musi dwa dni wcześniej poinformować którąś z bogiń o przyczynie nieobecności. W takim przypadku, osoba nie ponosi konsekwencji.
18. W przypadku nieobecności każda osoba ma obowiązek dowiedzieć się, co było na zebraniu.
19. Każdy członek ma obowiązek aktywnie brać udział w tematach. Nie mówi się tu o wszystkich, ale chcemy by było widać jakieś zaangażowanie.
20. Używaj opcji edytuj.
21. Nie offtopuj.
22. Kontakt podajesz na własną odpowiedzialność.
23. Za każde niedostosowanie się do regulaminu klubu, osoba na początku dostaje upomnienie.
24. Za nie poprawienie swojego wykroczenia osoba dostaje ostrzeżenie.
25. Otrzymanie czwartego ostrzeżenia jest równoznaczne z wydaleniem z forum.
26. Osoba wyrzucona z forum za naganne zachowanie dostanie własną niemiłą plakietkę opisującą powód wydalenia.
27. Upomnienia oraz ostrzeżenia są dodawane przez boginie.
28. W celu akceptacji regulaminu dopisz: Jestem za tym, by Fleur miała bliźniaki!
29. Każdy członek Klubu ma prawo wiedzieć, za co został ukarany.
30. Upomnienia i ostrzeżenia są dodawane dożywotnia tzn. raz dodane już nie znikną.
31. Jeżeli data nadesłania podania będzie wcześniejsza od napisania w tym temacie postu, osoba taka dostanie upomnienie „na dzień dobry”.
32. W przypadku chęci wypisania się z klubu należy napisać post pod prośbą o przyjęcia. W nowym podaniu należy napisać kto i dlaczego chce się z nami rozstać.
33. Na rozpatrzenie i wydania decyzji boginie mają 3 dni.
34. W przypadku zatwierdzenia podania przez boginie, były członek klubu ma obowiązek napisać komentarz z przeprosinami na każdym blogu zapisanym do klubu.
35. W przypadku nie wywiązania się z pt. 34 osoba taka dostanie dostaje niemiłą plakietkę.
36. Niemiłe plakietki zamieszczane są na blogach administratorek, portalu i blogach wszystkich klubowiczów.
37. Do tego postu akceptującego regulamin dopisz jeszcze: Lady Carmen jesteś tak przebiegła, że ledwo, co się załogowałem.
38. Każdy członek klubu ma za zadanie na swoim blogu umieścić adresy: forum, blogów bogiń i klubowiczów.
39. Każda osoba należąca do klubu dostanie swój baner.
40. Za osiągnięcie rangi The Slug, przysługuje możliwości wejścia do kategori V.I.P zwanej „Pierścień Corpus delicta”.
41. Tak sobie myślimy… do postu dopisz: Mimo takiej plątaniny z przyjemnością zapiszę się do klubu The Slug Club.
42. Forum ma na celu promowania Waszych blogów.
43. Forum ma na celu dobrą zabawę.
44. Pomysły na ulepszenie forum proszę zgłaszać jednej z bogiń. Na najbliższym spotkaniu propozycja zostanie przedyskutowana.
45. Regulamin może ulec zmianie.
46. Na znak, że przeczytałeś regulamin w poście zamień "Carmen" na "Cortez".
47. Podobieństwo forum do sekty jest całkowicie przypadkowe.

Dziękujemy, za przeczytanie regulaminu!
Życzymy miłej zabawy i podboju świata Smile


Ostatnio zmieniony przez Lady Carmen dnia Nie Lis 02, 2008 3:49 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
http://ladycarmen.blog4u.pl
CherryLady
Mugol



Liczba postów : 6
Join date : 31/05/2008
Age : 33

Hogwart student
Hogwart's home:
Magick lvl Magick lvl:
Regulamin Klubu Left_bar_bleue100/100Regulamin Klubu Empty_bar_bleue  (100/100)

Regulamin Klubu Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin Klubu   Regulamin Klubu EmptyNie Cze 01, 2008 5:05 pm

Deatis de Didero na prezydenta!
Jestem za tym, by Fleur miała bliźniaki!
Lady Cortez jesteś tak przebiegła, że ledwo, co się załogowałem.
Mimo takiej plątaniny z przyjemnością zapiszę się do klubu The Slug Club.
Powrót do góry Go down
Fleur
The Slug Club's Goddess
Fleur


Liczba postów : 163
Join date : 20/04/2008
Skąd : Marseille [France]

Hogwart student
Hogwart's home: Hufflepuff
Magick lvl Magick lvl:
Regulamin Klubu Left_bar_bleue1000/1000Regulamin Klubu Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Regulamin Klubu Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin Klubu   Regulamin Klubu EmptyPon Cze 02, 2008 8:12 pm

CherryLady, błagam, tylko nie bliźniaki! Very Happy
Powrót do góry Go down
http://www.destiny.wjo.pl/
cosmo12
Mugol
cosmo12


Liczba postów : 5
Join date : 30/06/2008
Age : 31
Skąd : DarkWood

Regulamin Klubu Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin Klubu   Regulamin Klubu EmptyWto Lip 01, 2008 9:28 pm

Deatis de Didero na prezydenta! (yes!yes!yes!)
Jestem za tym, by Fleur miała bliźniaki! (???)
Lady Cortez jesteś tak przebiegła, że ledwo, co się załogowałem....
Mimo takiej plątaniny z przyjemnością zapiszę się do klubu The Slug Club. xD


Nie chcę was... uchm... poprawiać... Bardzo przepraszam z góry, ale w pkcie 43 jest napisane cAlu zamiast cElu... I jeszcze raz przepraszam...
Powrót do góry Go down
http://www.cosmo12.blog4u.pl/
Kareitar Crimson
Średnio zaawansowany
Średnio zaawansowany
Kareitar Crimson


Liczba postów : 46
Join date : 02/07/2008
Age : 34
Skąd : z nietoperzlandu

Hogwart student
Hogwart's home: Slytherin
Magick lvl Magick lvl:
Regulamin Klubu Left_bar_bleue100/100Regulamin Klubu Empty_bar_bleue  (100/100)

Regulamin Klubu Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin Klubu   Regulamin Klubu EmptySro Lip 02, 2008 11:34 pm

Tak sobie myślę, że 'Deatis de Didero' winna być wybrana 'na prezydenta!'
'Jestem za tym, by Fleur miała bliźniaki!' Chociaż widzę, że odnosi się do tego średnio entuzjastycznie...
'Lady Cortez jesteś tak przebiegła, że ledwo, co się załogowałem.' A właściwie zalogowałam... W każdym razie to prawda --. Chociaż i tak 'Mimo takiej plątaniny z przyjemnością zapiszę się do klubu The Slug Club.'
I to chyba wszystko na chwilę obecną ^^'
Powrót do góry Go down
http://www.crimson-perish.blog4u.pl
S.
Mugol



Liczba postów : 1
Join date : 11/07/2008

Regulamin Klubu Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin Klubu   Regulamin Klubu EmptyPią Lip 11, 2008 10:32 pm

1.Deatis de Didero na prezydenta!

2.Jestem za tym, by Fleur miała bliźniaki!

3.Lady Cortez jesteś tak przebiegła, że ledwo, co się załogowałem.

Mimo takiej plątaniny z przyjemnością zapiszę się do klubu The Slug Club. Very Happy
Powrót do góry Go down
Fleur
The Slug Club's Goddess
Fleur


Liczba postów : 163
Join date : 20/04/2008
Skąd : Marseille [France]

Hogwart student
Hogwart's home: Hufflepuff
Magick lvl Magick lvl:
Regulamin Klubu Left_bar_bleue1000/1000Regulamin Klubu Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Regulamin Klubu Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin Klubu   Regulamin Klubu EmptySro Lip 23, 2008 9:15 pm

Kareitar dzieki za cien zrozumienia Wink
Powrót do góry Go down
http://www.destiny.wjo.pl/
Ajlenna
Mugol



Liczba postów : 3
Join date : 04/08/2008

Regulamin Klubu Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin Klubu   Regulamin Klubu EmptyPon Sie 04, 2008 12:51 pm

Deatis de Didero na prezydenta!
Jestem za tym, by Fleur miała bliźniaki!
Lady Cortez jesteś tak przebiegła, że ledwo, co się załogowałem....
Mimo takiej plątaniny z przyjemnością zapiszę się do klubu The Slug Club.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Regulamin Klubu Empty
PisanieTemat: Re: Regulamin Klubu   Regulamin Klubu Empty

Powrót do góry Go down
 
Regulamin Klubu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Regulamin.
» Regulamin.
» Regulamin tematu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
The Slug Club ::  FIRST OF ALL :: Regulamin Klubu-
Skocz do: